O kancelarii

Kancelarie Adwokackie Pani Adwokat Dominiki Dryszel-Słomiany, Adwokata Pawła Fojcika i Adwokata Leszka Szafrańca w Gliwicach świadczą pomoc prawną klientom indywidualnym, osobom prawnym oraz jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej.

  • W sprawach cywilnych udzielamy pomocy prawnej na wszystkich etapach twojej sprawy, tj. na etapie negocjacji przedsądowych, na etapie postępowania sądowego oraz w postępowaniu egzekucyjnym.
  • W sprawach karnych udzielamy pomocy w postępowaniu przygotowawczym, sądowym oraz karnym wykonawczym.
  • W sprawach gospodarczych świadczymy pomoc w trybie stałej obsługi oraz pomocy doraźnej w indywidualnych sprawach. Swoim doradztwem pomagamy w prowadzeniu biznesu (sporządzanie umów, negocjacje przedsądowe, postępowanie rejestrowe) i przede wszystkim pomagamy w rozwiązywaniu problemów prawnych, w szczególności w windykacji należności.

Naszym celem jest szybkie i skuteczne rozwiązanie Państwa problemów prawnych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

Dla dobra naszych klientów współpracujemy ze specjalistami (również biegłymi) których wiedza uzupełnia w niezbędnym zakresie naszą wiedze prawniczą (biegli z rynku nieruchomości, psychologii, geodetami, biegłymi ds. rekonstrukcji wypadków i wieloma innymi).

Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 48/8A.


Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.